Tuna Kurumsal Eğitim ve Belgelendirme

Firmalarımız arasında ayrım yapmadan verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşterilerin memnuniyetini sağlamak, bağımsız, tarafsız, eğitimli, mesleki ve teknik yeterliliğe sahip, kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren personelimiz ile güncel bilgileri takip ederek ilgili taraflara bilgi aktarımı yapmak, sektöre katma değer katmak, üst yönetim ve çalışanlarımızın katılımıyla TS EN ISO/IEC 17021, ISO 22003, Sistem Standardları, rehberlerin şartlarına uygunluğu sağlayarak yönetim sistemini sürekli geliştirmek görev bilincimizdir.

Hedeflerimizden asla vazgeçmedik.

Ne mutlu ki, vizyonumuz, hizmet kalitemiz, saha gücümüz ve çoklu iş ortaklığı yapımız bizi bölgenin lider markalarından biri yaptı.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Muayene Hizmetlerini günümüzün hızla değişen şartlarına paralel olarak, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkesini benimsemiş, nitelikli personel ile milli ve milletlerarası standartlara ve kılavuzlara uygun bir şekilde yürütmek ve tüm sektörlere zamanında, hızlı ve güvenilir hizmet vermek kalite politikamızdır. Politikamızın temelinde müşteri odaklılık, en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti sunma anlayışımız bulunmaktadır. Firmamız bu anlayışı ile sektörde lider olmayı hedeflemekte ve bu hedefe iç ve dış kaynaklı tüm çalışanların yardımı ve katılımı ile ulaşacağının bilincindedir.

MİSYONUMUZ

Gizlilik ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve sürekli iyileştirmeye açık olmasını sağlamak etkin denetimlerle kalite bilincini sürdürülebilir kılmaktır.

VİZYONUMUZ

Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıp, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

GİZLİLİK ve TARAFSIZLIK TAAHHÜTNAMESİ

Tuna Kurumsal Hizmetler Belgelendirme ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. (Tunacert), konu ile ilişkili taraflardan bağımsız bir muayene ve belgelendirme kuruluşudur. Tunacert muayene ve belgelendirme için başvuran firmaları coğrafi konumuna, büyüklüğüne ve üye olduğu dernek ya da teşekküllere bakılmaksızın her koşulda eşit ve tarafsız olarak muamele eder. Müşteriler, Tunacert’in hizmetlerine hiç bir ayrım yapılmadan ve kendilerine gereksiz mali külfet ve diğer şartlar getirilmeden ulaşabilirler.

Devamı için dokümanı indirin..

YÖNETİMİN TAAHHÜDÜ

TUNA KURUMSAL HİZMETLER BELGELENDİRME VE DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ. 29.12.2006 tarih, 6719 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi ve 610663 numaralı sicil numarası ile yönetim sistemleri belgelendirmesi alanında faaliyet göstermektedir.

Bu taahhüt, TUNACERT’ üst yönetimi tarafından verilir. TUNACERT’ üst yönetimi, TUNACERT’ tek hissedarlı firma olduğu için TUNACERT’ Yönetim Kurulu tek bir üyeden oluşur.

TUNACERT’, politikaları gereği tüm kuruluşlara eşit mesafededir. TUNACERT’, tüm belgelendirme hizmetleri kapsamında işin kalitesini etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer iç ve dış baskılardan uzak tarafsız ve bağımsız bir yapı oluşturulmuştur. TUNACERT’ adına gerçekleştirilen belgelendirme faaliyetlerinde yer alan personel, kurullar, denetçiler ve teknik uzmanların kararlarını ve çalışmaları ile ilgili dürüstlüğünü hiçbir kişi veya kuruluş etkileyemez.

Devamı için dokümanı indirin..

BELGELENDİRME PROSEDÜRÜ

Bu prosedürün amacı; yönetim sistemi belgesi almak üzere başvuruların alınması, denetimlerin gerçekleştirilmesi ve belge almaya hak kazanan kuruluşların belgelerinin düzenlenmesi ve teslim edilmesi aşamalarında uygulanacak yöntemlerin belirlenmesidir.

Devamı için dokümanı indirin..

LOGO ve BELGE KULLANIM TALİMATI

 1.  AMAÇ: TUNACERT tarafından yürütülen sistem belgelendirme faaliyetleri çerçevesinde belgelendirilen kuruluşların ilgili yönetim sistemine uygun TUNACERT logolarının kullanma esaslarını açıklamaktır.
 2. KAPSAM: Sistem belgelendirme logolarının uygun boyutlarda kullanımını ve kullanma ile ilgili esasları belirler.
 3. SORUMLULAR: TUNACERT’ den belgelendirme hizmeti almış tüm müşterileri kapsar.
 4. TANIMLAR:
  • Belge: Yönetim sisteminin belgelendirildiğini gösteren doküman, sertifika.
  • Logo: Belgelendirilmiş yönetim sistemine özgü sembol.

Devamı için dokümanı indirin..

ÜCRETLENDİRME TALİMATI

 1.  AMAÇ: TUNACERT’den yönetim sistemi belgelendirmesi hizmeti alan kuruluşlara uygulanacak ücretlendirmenin tarif edilmesidir.
 2. KAPSAM: Bu talimat TS EN ISO/IEC 17021, ISO 22003 standardının gerekliliklerine göre TUNACERT’in bütün müşterilerine eşit hizmet verdiğinin göstergesi olarak TUNACERT’in ücretlerini kapsar.
 3. SORUMLULAR: Genel Müdür, Belgelendirme Müdürü

Devamı için dokümanı indirin..

İTİRAZ ve ŞİKAYET DEĞERLENDİRME PROSEDÜRÜ

Dokümanı indirin..

İTİRAZ ve ŞİKAYET FORMU

Dokümanı indirin..

FATURA BİLGİLERİ
Ünvan : TUNA KURUMSAL HİZMETLER BELGELENDİRME ve DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Adres : Deri OSB Mah. Kazlıçeşme Cad. Çarşı Kompleksi No:5/1019 Tuzla – İSTANBUL – TURKEY
Vergi Dairesi : Tuzla
Vergi No : 861 048 5827

BANKA HESAP BİLGİLERİ
Hesap Adı : TUNA KURUMSAL HİZMETLER BELGELENDİRME ve DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Banka : GARANTİ
Şube : SOĞANLIK
Şube Kodu : 703
TL Hesap No : TR12 0006 2000 7030 0006 2995 65
EURO Hesap No : TR47 0006 2000 7030 0009 0925 35
DOLAR Hesap No : TR20 0006 2000 7030 0009 0925 36

Temel Değerlerimiz.

Müşterilerimiz bizi bu özelliklerimizden dolayı tercih ediyor.

Profesyonel

Uzman personelimiz; hizmet süresi boyunca ve hizmet sonrasında profesyonel hizmet anlayışı ve teknolojik alt yapı gereçleri ile size daima destek olacaktır.

Sürekli

Hizmet alırken, öncesinde ya da sonrasında ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir; telefon, mail gibi iletişim araçları ile soru sorabilir ya da sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım  alabilirsiniz.

Tecrübeli

Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.

Ekonomik

Tüm bunlar sizlere en uygun fiyatlar ile sunulacaktır.

Neden Birlikte Çalışmalıyız ?

Güvenini kazandığımız tedarikçiler, partnerler ve referans müşterilerden bazıları.

Tüm Referanslar