Tuna Kurumsal Eğitim ve Belgelendirme

Firmalarımız arasında ayrım yapmadan verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşterilerin memnuniyetini sağlamak, bağımsız, tarafsız, eğitimli, mesleki ve teknik yeterliliğe sahip, kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren personelimiz ile güncel bilgileri takip ederek ilgili taraflara bilgi aktarımı yapmak, sektöre katma değer katmak, üst yönetim ve çalışanlarımızın katılımıyla TS EN ISO/IEC 17021, ISO 22003, Sistem Standardları, rehberlerin şartlarına uygunluğu sağlayarak yönetim sistemini sürekli geliştirmek görev bilincimizdir.

Hedeflerimizden asla vazgeçmedik.

Ne mutlu ki, vizyonumuz, hizmet kalitemiz, saha gücümüz ve çoklu iş ortaklığı yapımız bizi bölgenin lider markalarından biri yaptı.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Muayene Hizmetlerini günümüzün hızla değişen şartlarına paralel olarak, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkesini benimsemiş, nitelikli personel ile milli ve milletlerarası standartlara ve kılavuzlara uygun bir şekilde yürütmek ve tüm sektörlere zamanında, hızlı ve güvenilir hizmet vermek kalite politikamızdır. Politikamızın temelinde müşteri odaklılık, en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti sunma anlayışımız bulunmaktadır. Firmamız bu anlayışı ile sektörde lider olmayı hedeflemekte ve bu hedefe iç ve dış kaynaklı tüm çalışanların yardımı ve katılımı ile ulaşacağının bilincindedir.

MİSYONUMUZ

Gizlilik ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve sürekli iyileştirmeye açık olmasını sağlamak etkin denetimlerle kalite bilincini sürdürülebilir kılmaktır.

VİZYONUMUZ

Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıp, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

FATURA BİLGİLERİ
Ünvan : TUNA KURUMSAL HİZMETLER BELGELENDİRME ve DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Adres : Deri OSB Mah. Kazlıçeşme Cad. Çarşı Kompleksi No:5/1019 Tuzla – İSTANBUL – TURKEY
Vergi Dairesi : Tuzla
Vergi No : 861 048 5827

BANKA HESAP BİLGİLERİ
Hesap Adı : TUNA KURUMSAL HİZMETLER BELGELENDİRME ve DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Banka : GARANTİ
Şube : SOĞANLIK
Şube Kodu : 703
TL Hesap No : TR12 0006 2000 7030 0006 2995 65
EURO Hesap No : TR47 0006 2000 7030 0009 0925 35
DOLAR Hesap No : TR20 0006 2000 7030 0009 0925 36

Temel Değerlerimiz.

Müşterilerimiz bizi bu özelliklerimizden dolayı tercih ediyor.

Profesyonel

Uzman personelimiz; hizmet süresi boyunca ve hizmet sonrasında profesyonel hizmet anlayışı ve teknolojik alt yapı gereçleri ile size daima destek olacaktır.

Sürekli

Hizmet alırken, öncesinde ya da sonrasında ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir; telefon, mail gibi iletişim araçları ile soru sorabilir ya da sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım  alabilirsiniz.

Tecrübeli

Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.

Ekonomik

Tüm bunlar sizlere en uygun fiyatlar ile sunulacaktır.

Neden Birlikte Çalışmalıyız ?

Güvenini kazandığımız tedarikçiler, partnerler ve referans müşterilerden bazıları.

Tüm Referanslar